| MarijuanaFanNr1 a întrebat:

Pilizz vreau sa ma documentez de cateva luni ma masturbez zi de zi dar nu patesc nimica vreau sa intreb este normal am 13 ani vreau raspunsuri corecte deci simt nevoia de a ma masturba si mai am o intrebare in legatura cu lungimea si grosimea cind e eract are 10 cm nedecalotat si decalotat 11 si cand e in stare fleasca are 5 cm si cind nu e erect are 4 in grosime are 11 si mentionez am 13 ani 1.76 inaltime si 84, 85 de kilograme deci penisul emu este normal si de cate ori ma masturbez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Că te masturbezi zilnic n-ar fi nimic dar dacă are numai 11 cm trebuie să te pună pe gânduri!
Vezi asta:http://www.220.ro/funny/Cele-Mai-Mici-Penisuri/hkofdKDsaX/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza? Nu iti fa griji, cand o sa vrei sa faci sex cu o fata te duci la farmacie, iei un pumn de viagra si gata.big grin. Funda?