| PalatoBay a întrebat:

Salut, am 15 am penisul de 18 cm si 13 cm grosime și ma masturbez zilnic. Vreau sa stiu daca e bine?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa imbatraneasca mai repede daca il pui la munca fortata acum

| RAY a răspuns:

Nu se intampla nimic negativ

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu-i bine, fiind deja prea multa masturbare!
In ce priveste masura penisului, uite aici metoda de masurare corecta: cu rigla peste cuc, nu sub cuc.
http://www.penimaster.ro/masorlung.html

| Emilian65 a răspuns:

Este cam des. Peste cativa ani vei vedea urmarile masturbarii in exces.

| RAY a răspuns (pentru Emilian65):

Ce urmari ca suntem curiosi

| ywar a răspuns:

Bine ca la 15 ani te-a dus capul sa intri pe un site si sa spui ca mataranga ta are 18 cm. Asa si? Daca are 18 cm, nu se mai invarte pamantul? Pune mana si invata, lasa lungimea p@l@@ pe mai incolo. Am inteles. Esti valabil.
Du-te si fa-te actor de filme porno, acolo nu-ti trebuie carte.
E o vorba: p@l@ nu stie carte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are 18 lungime si 13 grosime mie mi se pare ca e cam patrat.Bine,nici n-am fost prea bun la geometrie când eram in scoala,dar asa mi-a iesit dintr-un desen pe care l-am facut adineauri pe o foaie de hartie...
Acum nu inteleg ce intrebi - daca e bine ca te masturbezi zilnic, sau daca e ok sa ai un penis patrat, dar am sa iti raspund la ambele la un loc - parerea mea e ca e bine ca te masturbezi asa de des, poate ii dai o forma mai rotunjoara cum e normal, zic eu...