| steaua12 a întrebat:

am 14 ani si de la o vreme mi-au aparut niste bubite albe mici asa pe penis nu sunt multe nu ma dor nu curge nimica din ele nu ma deranjeaza cu nimica dar oare ce pot fi acele bubite albe mici asa ca varful de creion? cum pot disparea? tratati cu maxima seriozitate cel mai bun raspuns funda+vot

5 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Fugi repede la medic. Boli sunt multe. Poate ai luat o BTS dintr-o baie publica...

| LordCroft a răspuns:

Salut si eu am avut si le am tratat cu ''laptele cucului'' trebuie aplicat pe "cap" ca sa si fac efectul. daca nu stii cum arata cred ca il gasesti pe net. funda?

| alexandru112211 a răspuns:

Sunt la baza sau spre varf? Daca sunt la baza sunt pete Frodice cred. Am intrebat un specialist si parca asa se cheama nu stiu sigur straight face Daca sunt la baza nu e niciun fel de problema

| DanteDMC a răspuns:

CITESTE MAI MULT AICI DESPRE BOLILE PENISULUI.
http://www.secs.iasi.go.ro/bts.htm

| HidanFan a răspuns:

laughing)))))))0