| Denis269 a întrebat:

am 15 ani si cand ma masturbez nu am erectii mari, ejaculez putina sperma! Din ce vina? Vreau sa am erectii normale si sa ejaculez cat trebuie! Mentoonez ca sunt baiat!

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Esti si baiat si ejaculezi? Asa ceva nu ii normal, doar fetele au sperma, du-te la doctor

| darrio2007 a răspuns:

La varsta ta ce ai vrea? Ai vrea sa incarci o galeata? O faci si prea des. Tine-o tot asa ca daca vei fi cu vreo fata ai sa te rogi sa ti se scoale.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta nu este nevoie de erectii puternice ca sa ejaculezi. In privinta cantitatii de sperma, eu zic ca este normal cat ejaculezi, avand in vedere ca ai doar 15 ani.

| Anonimuserr a răspuns:

Păi normal că eşti băiat frate din moment din moment ce ejacuelzi spermă... Nu am văzut femei să ejaculeze spermă până acum sincer. Poate sunt eu prost informat, cine ştie rolling on the floor
Ce preocupări ai.
Nici nu trbeuei să fie erecţia perfectă că nu iei pastile pentru erecţie.
E ok, la 15 ani să ejaculezi puţină spermă. Nu e nimic de speriat.
Oricum trebuie să te duci la medicul de familie iar acesta să îţi dea trimitere la un medic urolog.
Dar eu nu cred că este o problemă.

| Denis269 explică:

Vad multi colegi son clasa mea ca se "lauda" ca ei se masturbeaza si ejaculeaza sperma iar am intrebat un coleg si spunea ca ejaculeaza normal ca in filmele porno!

| Iridescent a răspuns (pentru Denis269):

Probabil si cu jet de 2 metri.Sa fim serios, nu mai credeti tot ce vedeti in filmele porno.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Denis269):

Un barbat adult sanatos, viril si potent la prima ejaculare elimina intre 2 si 4 ml de sperma iar in cazul unor ejaculari imediat urmatoare cantitatea va fi tot mai putina. Nu mai asculta povestile fanteziste ale colegilor tai fiindca sunt complet false sau pur si simplu minciuni sfruntate. La varsta ta cantitatea de sperma in mod normal este mai mica, adica poate doar pe jumatate fata de cat va fi cand vei deveni adult. Multa sanatate.

| Radu284 a răspuns (pentru Denis269):

Cica normal, ca in filmele porno big grin
Tu crezi ca ce vezi in pornouri e normal?

| Denis269 explică:

Whatevernvm, tu stii macar ce vorbesti? Cum sa ejaculeze fetele sperma? Baietii ejaculeaza sperma!

| whatevernvm a răspuns (pentru Denis269):

Ai auzit vreodată de sarcasm?
Era aluzie la faptul ca ai specificat în paranteză "sunt băiat", de parcă nu era evident din faptul ca ai zis ca ejaculezi