| Pohrib_Adrian_1991 a întrebat:

Am 15 ani..sunt clasa a 9-a si am o problema.
Am intalnit o fata. E foarte draguta dar tacuta ca naiba.
Si in fiecare pauza stau cu ea..cu colegul meu de banca (care este si el tacut ca naiba )
Si alte persoane dintre care si alti colegi de ai mei.
Nu prea pot sa vorbesc cu ea deoarece ma tot distrag ceilalti si singura nu o pot prinde.
Si intr-o seara ...eram afara e frig si l-a rugat pe un coleg care era intanplator pe acolo sa "o incalzeasca "(adica sa o ia in brate ) eu eram acolo langa ei ..niste colege deja le urau" sa le mearga " si eu colcaiam de nervi.
Si ma inteleg destul de bine cu colegul asta si nu vreau sa-mi-l fac dusman. Cat desprea parerea ei despre mine...nu stiu ce sa zic...
M-a nenorocit cu faza aia dar ma rog..ideea e...cum sa trec de situatia asta? Cum sa intorc sortii fara sa fiu nevoit sa-l elimin pe acel coleg ..desi as putea,.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Scrie-i un bilete si da-l fetei, cand treci pe langa ea.
Roag-o sa va intalniti voi doi, dupa scoala, la cu colt de strada anume.

2 răspunsuri:
| leiidinbanie11 a răspuns:

Poti incepe, asa, "intanplator", sa te indragostesti de o carte de gramatica, ce zici? Tu "elimini", da daca striga maica-ta la tine iti dau lacrimile pe loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O colega tacuta, un coleg tacut... Esti atat de prostut incat nu iti dai seama ca astia doi se plac? De fapt tu esti intrusul. laughing Tac din gura amandoi pentru ca esti tu in preajma lor. laughing Of, copilariile astea.