| WelcomeTOmyLIFE a întrebat:

Azi s-a intamplat ceva urat pentru mine si nu mai stiu ce sa cred, am facut bine sau nu?
S-a intamplat ceva in clasa la o ora care mie imi place foarte mult dar colegi rad de profa mereu, un coleg a primit absenta si a plecat din cls, nimeni nu i-a spus profesoarei cum il cheama(e noua profa) si dintr-o data s-a uitat la mine si m-a intrebat cum il cheama pe coleg sad eram speriata pentru ca nu am vrut sa mint dar nici sa spun ca pe urma ma urau aia dar imi era atat de rau si avem nervi in ora aia incat chiar nu avem chef de minciuni si dupa ce s-a uitat la mine profa ceva timp i-am zis cine e ala si s-au cam suparat unii.
Nu ma simt bine pentru ca i-am zis dar stiu ca daca minteam avem de suferit si ii sustineam pe cei din clasa cu care nu ma inteleg si nu vorbesc mai nimic sad
Acum astept urmatoarea saptamana in care sigur cativa ma vor vedea ca "fata rea" intr-un mod aiurea

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Mai devreme sau mai târziu, profesoara tot ar fi aflat numele acelui coleg. Tu vezi-ți de ale tale și nu te implica în discuțiile pe care răutăcioșii le vor face la adresa ta.
O zi cu zâmbet să ai!

1 răspuns:
| lolita24 a răspuns:

Asa,mi-se intampla si mie, cateodata...hmm, pe cine pacalesc? tot timpul! Sau daca apuc sa zic "fas" se zvoneste prin toata clasa...ca alina a zis fas. si iar incep astia sa barfeasca!