| LLuca105 a întrebat:

Salut TPU. Am 16 ani, eu si iubita mea suntem intimi destul de des, dar nu am avut in cele 9 luni de relatie un contact sexual. Acum cateva zile am ejaculat o cantitate destul de mare de sperma la ea in chiloti, după aceea si i-a tras inapoi. Exista riscul de sarcina?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta este mai mult o joaca de copii, care, intr-o mică măsură, este cam periculoasă.
Dar si o problemă de igienă.
Nu se intampla nimic.
Dar cum poate sta cu ei murdari?

| Violleta2022 a răspuns:

Jenant sa te scapi pe hainele altora.
De ce nu o faci in baie, macar nu murdaresti nimic in jur si nici hainele fetei, care se pateaza si miros urat.

Cat preste sarcina, eu zic sa mai amanati cativa ani, pana mai cresteti si aveti idee cums e fac copii, ca prin chiloti, categroic este imposibils a lasi pe cineva gravida.

| Emilian65 a răspuns:

În situatia prezentata de tine nu este posibil sa rămână gravida.

| Ioan3005 a răspuns:

Nici un risc
Ca să fie risc, trebuie ejaculat în ea.
Și chiar și acolo corpul ei va respinge majoritatea spermatozoizilor (corpul se apără, fiindcă este un corp străin, chiar dacă locul acesta este pentru procreație)
Ca să fie un risc mare de a rămâne însărcinată, cel mai probabil este, chiar după ce s-a terminat menstruația ei.