| VsM a întrebat:

am 17 ani si o am de 19 Cm, este ok la varsta mea sau trebuie mai mare
Fara respunsuri urate
( tin sa precizez ca prietena mea este destul de multumita )

Răspuns Câştigător
| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Eu zic e ok

| VsM explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

Ms, apropo ai skype ceva? As vrea sa vorbim, daca esti se acord desigur

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai mare frate, ce sa faci cu chistocul ala

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Comentezi aiurea

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu sa comentez aiurea la intrebari stupide legate de marimea falusului? Niciodata

| RAY a răspuns:

Fi serios 19 cm, hai sa fim seriosi in statistici si in ceea ce spun romancele despre romanii e total altceva la ce va laudati aici

| RAY a răspuns (pentru RAY):

În Europa, francezii au o medie de 16, 01 cm, iar italienii o medie de 15, 74 cm. Ungurii au o medie de 16, 51 cm, în timp ce în România e de numai 12, 73 cm, ceea ce ne clasează pe locul 99 în lume. Şi bulgarii ne întrec, cu o medie de 15, 02 cm.

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Frate astea sunt medii. De exemplu se poate ca la noi sa fie unul care o are de 20 cm si pe langa el 3 care o au de 10 cm. Si atunci media vine 50 impartit la 4 care face 12, 5.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Cu adevarat asa e, doar ca la noi pe TPU toti o au de 25 de cm

| Kiwibibilă a răspuns (pentru RAY):

Ei na mai ştii? Poate avem numai baieti calumea pe TPU.

| RAY a răspuns (pentru Kiwibibilă):

Sigur ca da

| VsM explică (pentru RAY):

Atata timp cat prietena mea este satisfacuta si are orgasm la fiecare contact sexual sunt multumit, mersi pentru repply tuturor

| RAY a răspuns (pentru VsM):

Asta conteaza nu cati cm ai, bravo ca gandesti bine, https://www.youtube.com/watch?v=3gmJROB2Wzw

| VsM explică (pentru RAY):

A mea normal sculata este de 19 cm, dar in timpul actului sexual la excitare maxima o am de 24-25 laughing este ok? Adk scuze ca intreb asta esti fata dar nu pot sa intreb un baiat iti dsi seama

| RAY a răspuns (pentru VsM):

E a ta man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine bro

Răspuns utilizator avertizat