| Lucykka a întrebat:

Am 17 de ani si sunt intr-o relatie cu o fata de doi ani. Este tot ce mi-am dorit pe lumea asta: e frumoasa, inteligenta, curioasa si o iubesc.Ea are grija de mine si eu de ea. Am observat ca tine la mine si ma iubeste. Dar este nesimtita uneori si ma raneste. Cam mereu in relatia asta eu mi am cerut scuze cand am gresit, ea nu. Gaseste scuze cand vb cu mine la telefon si cand e suparata pe mine ma injura. De cele mai multe devin foarte nervos din cauza faptului ca are o sora geamana care nu are prieten iar cand sunt cu ea in oras cateva ore doar, sorsa ma streseaza cu telefoanele si cu vorbele dulci la adresa prietenei mele. Prietena mea nu vrea sa discute cu sora ei despre asta desi am rugat-o. In rel, asta m-a ranit de foarte multe ori dar am ramas cu ea.
Vreau sa ma despart de ea dar sunt prea atasat de ea. Ce sa fac? Ms.

Răspuns Câştigător
| Burlacu006 a răspuns:

Pune picioru in prag, daca taci te ia drept prost.Ii spui pur si simplu daca mai vrei sa fi cu mine si sa mearga relatia asta imi vorbesti frumos si ma respecti daca nu du-te si gasesteti pe altu.

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Arde-o(daca n-ai facut-o deja) :v :v
are prea multe talente, asa poate ii mai trec

| RAY a răspuns:

Cred ca te-ai atasat de sora ei nu?

| Lucykka explică (pentru RAY):

Nu. De prietena mea sunt atasat.

| RAY a răspuns (pentru Lucykka):

Atunci stai cu ea, dragostea cere sacrifici mereu man, poate asa e dar o iubesti accepto nu fugi, fuga e pentru lasi sa stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in loc vorbiti alegi sa te descarci pe un site.
Vorbeste cu ea!

| LostInPark a răspuns:

Ce inseamna "curioasa" la tine? in ce sens? happy

| Lucykka explică (pentru LostInPark):

Curioasa in sensul bun. Pune multe intrebari in legatura cu mine, se intereseaza de lucrurile pe care le fac si de parintii mei.