| MarianM8777 a întrebat:

Am 18 ani si am o problema ce ma ingrijoreaza. De ceva vreme... aproximativ 2-3 saptamani, am probleme cu erectia. Mentionez ca ma masturbez rar, o data, maxim de doua ori pe saptamana, iar cand o fac, ma uit si la filme pentru adulti.
Cand merg la baie ca sa "ma termin", sa ejaculez, stau si 30-40 min pana reusesc, dar tot cu o erectie slaba...mereu simt ca nu am dat totul si ma frustreaza ca pierd mereu orgasmul astfel. Care credeti ca ar fi problema? Funda+vot!

19 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, dar nu are legatura cu masturbarea, altfel doua treimi din barbati ar avea disfunctie erectila de la 20 de ani.

| alina2k18 a răspuns:

Poate esti prea stresat si focusat prea mult pe masturbare boss...
SEx cu partener nu ai incercat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Dar tu de unde le stii ma rog mai "Alina"? thinking

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si la mine e din ce in ce mai slab orgasmulwinking din masturbarewinking
Dar nu ma vait laughing mai bine asa decat delocwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Aoleu. Si tu ai o erectie slaba? sad

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Orgasmu a fost f slab azi... sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Eu cred ca si erectia sad

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing) A ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Nu. Cand am zis "si" ma refeream la tine pe langa cel care se lauda mai sus ( Marian) ca nu se scoala gogu bine. Ce sa va fac eu voua acum... Tu esti dusa dar Marian nu stiu si nu dau cu presupusu. Ar fi urat din partea mea

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar a ta?
Tot ca a lui Marian? laughing)
PS: Iar zici ce sa ne faci...winking pai ce stii tu mai bine bosswinking dar doar mie laughing pe Marian da-l in... laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Nea. A mea e la atelier de cand sunt bolnav. Are voie o mica pauza. Pana vinerea care vine trebuie sa se refaca, trebuie recuperat timpul pierdut.
Nea. Nici pe tine nici pe Marian. Cum am zis, nu-s gay si nici bi. Soarta

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot pe ala cu CC il vrei, iti place in Herastrau vadwinking cu mine nu vii in iOR cu busu' sa facem blatu... sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Nici daca erai intr-adevar o tipa si nici sa imi fi platit avion Londra/Baneasa nu veneam sa te vad, dar mai ales asa cand esti doar un gay-ulet sad

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma duc la psiholog sa trec peste deceptie sad
Vezi ca te aseapta Xelonwinking are ceva pentru tinewinking stii tu cewinking
PS: in Herastrau e el, Londra cica e naspa si ii strica mood -ulwinking stii tu ce moodwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Fuge si dracu de tine daramite psihologul...

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)))
Tare astawinking
Nici dracu nu imi face fatawinking

| MarianM8777 explică (pentru alina2k18):

Nu am partenera de juma de an... Te oferi tu? Da' mersi pentru raspuns, m-a ajutat enorm, n-am ce zice.

| VibeTrix a răspuns (pentru MarianM8777):

Sa stii ca 'ea' e baiat, dar se da drept fata laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru MarianM8777):

Sorry boss, nu ma ofer pentru ca eu sunt okay eu cu minewinking
Ia si tu o pauza cu masturbatuwinking macar 2 saptwinking