| sexonline a întrebat:

Am si eu intrebare! Am incercat de mai multe ori sa ma masturbez dar nu reusesc sa ejaculez si mi-e frica sa nu fie vreo problema medicala.Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Al999 a răspuns:

Mai incearca acum sa te masturbezi si cand iti vine sentimentul ala la penis continua sa mai te masturbezi si ai sa vezi ca ejaculezi dar vezi ca la varsta ta nu se masturbeaza fa-ti o relatie.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu reusesti poate ca nu esti facut pentru asa ceva, incearca cu o fata si daca se repeta,, istoria,, atunci intr-adevar ai probleme

| Al999 a răspuns:

Cati ani ai?

| sexonline explică (pentru Al999):

17 ani jumatate

| Al999 a răspuns:

Daca esti baiat si ai mai putin de 13 ani nu ai nicio problema cu timpul ai sa vezi ca o sa poti sa ejaculezi.

| EmaTanase a răspuns:

Pai nu te speria! In primul rand daca ai mai putin de 14 e posibil ca inca sa nu ejaculezi :D Daca ai ejaculat odata sa zicem si acum nu mai poti ori nu erai excitat cum trebuie atunci ori ar trebui sa vorbesti cu un ginecolog :D Sau cauta pe un site ceva. Aici gasesti ceva http://ne-cenzurat.ro/....../index.php
Sper ca te-am ajutat. Si tine cont daca ai 14 sau peste nu e normal daca ai mai putin de 14 e normal :D

| sexonline explică (pentru EmaTanase):

Am 17 ani jumatate

| EmaTanase a răspuns (pentru sexonline):

Pai daca ai 17 jumate e o problema straight face intra pe site-ul ala si vezi ce scrie happy Daca nu la ginecologbig grin

| Eudecateu90 a răspuns:

Pai ti-ai dat drumul? ...ca daca nu, normal ca nu ejaculezilaughing

| sexonline explică:

Am 17 ani jumatate si sunt baiat