| Oliver13 a întrebat:

Am de facut un video cu tema valentine`s day pentru un concurs si nu stiu ce sa spun in video...as fii recunoscator daca ati putea sa ma ajutati happy...

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cauta povesti de dragoste pe youtube, pune-le un singur fond muzical, leaga-le cu cuvinte scrise de tine si ai 10 minute de video, fara probleme!
Nu te ineca intr-un pahar de apa, bafta!

| Oliver13 explică:

La asta m-am gandit si eu dar trebuie sa si prezint ceva in video.adica sa ma filmez pe mine

| Oliver13 explică:

Am mai zis... vreau sa ma filmez pe mine cand spun ceva despre valentine`s day si v-am intrebat ce sa spun.

| alexandrudjalex160 a răspuns:

Pune in video trandafiri, ursuleti, un peisaj romantic.