| IliebGgdw a întrebat:

Am facut sex protejat cu prietena mea, iar intr-un moment am simtit ca e cat pe ce sa ejaculez. Am simtit pentru o secunda iese ceva, dar sper ca era doar lichidul preejaculator.
Problema e ca am mai continuat actul inca vreo 5 minute, urmand ca penisul sa se inmoaie. Ideea e ca eu tot aveam chef "oarecum", probabil a revenit in starea initiala din cauza sperieturii, pentru ca pe moment m-am gandit daca am ejaculat sau nu.
La final, in prezervativ era un lichid transparent cu foarte putin alb.
In conditiile date, care este sansa sa fie o posibila sarcina? Cu toate asta nu am simtit ca s-a scurs ceva, nici partenera mea. Insa ma mustra constiinta doar. Prietena mea are ciclu neregulat, ii vine la 2 luni, iar pe 2 mai abia i-a trecut. Multumesc mult. Toate cele bune.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativul a fost inventat, este produs si este folosit de catre barbati exact cu scopul de a le permite sa ejaculeze in timpul sexului si sa mentina coitul, adica sa-si penetreze partenera in continuare pana in momentul in care scade erectia intratat de mult incat penisul devine impropriu continuarii sexului. In cazul in care prezervativul a ramas intreg/intact pana la terminarea sexului si a ramas bine fixat pe penis, atunci NU exista absolut nicio posibilitate de a se putea forma o sarcina. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc ca data viitoare, sa folosesti niste prezervative cu masuri mai mici, corecte circumferintei cucului tau, ca sa nu-l mai pierzi in timpul sexului.

| MihaiNicu23 a răspuns:

0 ca nu s-a rupt prezervativul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dac prezervativul nu s-a rupt, nu sunt sanse de sarcina.

| Jonas94 a răspuns:

Salut,
Dacă prezervativul era intact, nu ar trebui să ai motive de îngrijorare big grin.

| IliebGgdw explică (pentru Jonas94):

L am tot verificat pe parcursul partidei. Era unde trebuia. Mersi.