| Hellen456 a întrebat:

Un băiat mi-a dat cerere de prietenie pe Facebook și nu mă întrebați ca nu știu de ce nu i-am acceptat-o intru-n final am aflat că lucrăm la același loc de muncă doar că el sta cu niste fete care nu mă plac și cred că nici el nu mă place. Adică uneori se uită la mine așa lung alteori face mișto de mine sau face glume pe seama mea. Ce sa cred?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate te place da nu vrea sa se arate si intra in spiritu colegelor care nu te plac ori asa e modul lui de a-si arata "afectiunea"

| Hellen456 explică (pentru Adry05):

E un ciudat da nu exclud varianta asta.

| RAY a răspuns:

Vrea sa isi cumpere rochia de nunta, asa imature sunteti fetelor, gata daca se uita un baiat se voi va visati maritate

| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa crezi nimic, odata ce nu va placeti, chiar nu ai de ce sa-i fii acceptata prietenia pe FB.

| CrissL0101 a răspuns:

Poti sa ii accepti cererea si sa-l întrebi pe Facebook parerea despre tine, daca te intereseaza si nu ai curaj fata in fata. Sau poti sa incepe sa faci si tu glume despre el :d

| Hellen456 explică (pentru CrissL0101):

O idee bună faza cu misto-ul?

| CrissL0101 a răspuns (pentru Hellen456):

Nu sa-l iei la misto. Sa faci glume despre el, cum ziceai ca face si el despre tine.

| Vladhejv a răspuns:

Acest "coleg" din ce mi-ai spus(mi-am dat seama ca) este gelos pe tine nu stiu din ce motiv.

| Hellen456 explică (pentru Vladhejv):

Gelos de ce ar fi gelos? Nu are sens