| NumaiNoiDoiAmandoi a întrebat:

Am mai pus o întrebare parcă acum 1-2 săptămâni dar acum a apărut o complicație să va spun. Eu stăteam liniștit și o așteptăm pe iubita mea pentru ca o sunasem am văzut după o ora ca nu mai apare și am sunat-o. Am auzit cum țipa și se auzea ceva gen :aaaa și m-am panicat era clar ca era violată dar nu știam unde este ca să o pot ajuta.

După o ora a venit la mine aproape goală și a început să plângă la mine pe piept. Am început să plâng și eu de necazul ei acum sta SINGURĂ numai singură dintr-un colț al apartamentului meu și nu vrea nici să vorbească zici ca este paralizată.

Sta așa de câteva zile bune și eu ii dau să mănânce abia dacă mai rezista după viol și nu știu ce să fac cum să o ajut să vorbească cu mine eu vreau să-i alin durerea și mi-aș da și ochii din cap pentru ea. eu nici nu pot dormi plânge aproape mereu. Ce să fac va rog nu vreau să o laș așa o iubesc prea mult orice i se întâmplă sunt alături de ea. Va rog ajutor! Dau cu funda

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Ai noroc ca autoritatile competente nu te localizeaza si-ti afla identitatea sa faca o verificare. CU asa ceva nu te joci, in america deja era un "big deal". Aveai dosar penal. In fine, daca fata chiar a fost violata tu o tii ca pe un caine in casa? Du-te frate la medic sa vada omu ce are, daca e bine, la politie sa cautati agresorul sau agresorii, asta e facatura, nici nu stiu dc am rasp.

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu cred ca ar fi potrivit un consult de specialitate...

| Lawliet14 a răspuns:

Spital cu eliberare de certificat, politie, samd. Pentru mai multe info, gratuit: http://www.telefonulcopilului.ro/

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna!

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Poti primi ajutor specializat in mod gratuit.

Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Telekom, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

| CityOfSatan a răspuns:

Glumesti huh? Daca nu, clar du-o la politie.

| NumaiNoiDoiAmandoi explică:

Mulțumesc din suflet chiar acum o iau de mâna și o duc la doctor fie cai place fie ca nu