| คиค a întrebat:

Buna prieteni!

Am si eu o problema legata de cel mai bun prieten al meu, problema care ma framanta de aproape doua-trei luni continuu crying, dar pe care nu as dori s-o fac publica.

Cine ar vrea sa ajute poate sa-mi lase un mesaj pe privat, sau eventul la rubrica de raspuns la aceasta intrebare.

Va multumesc anticipat, si sper sa imi raspundeti in numar cat mai mare, deoarece acum chiar am nevoie de ajutorul vostru!

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Hey... nu spun ca e 100% sigur ca o sati rezolv problema... da poate te pot ajuta. Am trecut si eu prin multe cu prietenii.

Daca vrei sa vb da add la YM!: smoke_dreams_m

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

As vrea sa te ajut, dar de ce nu o poti face publica? Macar ca anonim.Ai primi mai multe raspunsuri :*.

| MiruFcrb a răspuns:

Eu as vrea sa incerc sa te ajuthappy

| madalina00 a răspuns:

Un mesaj privat si poate te pot ajuta

| flory13 a răspuns:

Sunt dispusa sa ajut :*

| Sakura_9140 a răspuns:

Eu astept sa postezi intrebarea sau sa o trimiti prin privat ca sa te putem ajuta...