| PopperAdy7 a întrebat:

Am nevoie de o sugestie.

As vrea sa imi imprim numele ei pe mana mea.
De exemplu sa ma tai putin pe mana in froma de "R+R". cam cu ce ar fi mai bine?
Care sunt riscurile? tongue
FUDA!

P.S >- Raspunsurile nefolositoare sau jignitoare vor fi sterse + raportate.

7 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ai arata fix k un puscarias! praf esti mah copile

| Nastia a răspuns:

Mai bine iti faci un tatuaj.te poti infecta si o sa arate ca o zgarietura urata.

| Flaviucu a răspuns:

Un cui incins sau chibrite arse.

| Hieer a răspuns:

Sa te tai tu acasa? ca nu am inteles...

| PopperAdy7 explică (pentru Hieer):

Da. sa ma tai si sa fac un "A+A" pe mana.
Vreau sa-i arat cat tin la ea si sunt in stare sa ma tai pentru ea love struck

| Hieer a răspuns (pentru PopperAdy7):

Nu cred ca e o idee prea buna..mai bine du-te la un salon de tatuaje.Iti dai seama cat de tare te-ar durea... poate din greseala iti dai si o vena.m-ai bine fa-ti un tatuaj la salon ''A+A''

| BlackEyedGirl a răspuns:

Iti sugerez sa nu o faci. In primul rand, e cam ciudat sa te tai pe mana (ai parea in primul rand disperat -fara suparare- te-ar crede toti un ciudat, + ca este riscul sa se infecteze locul unde te-ai taiat) straight face. Cel mai bine incearca sa ti-l scrii cu un marker, iar daca ti se sterge, poti sa il scrii din nou. Sau daca vrei neaparat permanent, poti sa iti tatuezi numele ei pe mana, dar nu iti recomand, pentru ca daca se intampla cumva sa va despartiti, tu vei ramane toata viata cu numele ei scris pe mana.