| Daniela_1629 a întrebat:

Salut TPUhappyAm nevoie de un sfat. Acum un an am fost cu un baiat care la un moment dat devenise rece nu-mi mai raspundea la apeluri si o punea pe sorsa sa-mi zica ca doarme.Am trecut peste mi-am facut alt prieten la care tineam, timp in care fostul prieten luase legatura cu mine si-mi spunea ca-i pare rau ca a fost o prostie ce-a facut si nu are scuze pentru asta.nu am avut incredere si am ramas cu actualul. Dupa ce ne-am despartit am reinceput sa vorbesc cu fostul prieten ne intelegeam bine si dadea semne ca inca ma place pana cand aflu ca tocmai isi facuse prietena.simteam dezamagire evident dar am trecut si peste asta. Din vara vorbim din nou, glumim, ne intelegem perfect, ii mai dau sfaturi despre fete insa partea proasta e ca mie inca imi place de elsad. Aparent nu e un sentiment prea puternic dar daca stau sa ma gandesc un pic mai mult la el mi se face dor si simt ca-l vreau inapoi. ce-ar trebui sa fac?sad Sa trec de tot peste? sau sa incerc macar sa aflu daca el mai simte ceva?

Răspuns Câştigător
| Debb a răspuns:

Baietii nu se schimba. Dar ai putea sa te impaci cu el si daca revine la vechile obiceiuri sa fii mai dura. Arata-i ca nu te poate avea la degetul mic. Oricine merita o a doua sansa.

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca te impaci cu el, nu va dura mult si se va intoarce la vechile obiceiuri. Iti garantez.

| andreea_9470 a răspuns:

Exact.treci peste! nu ti-a ajuns ca si-a batut de doua ori de tine. sfatul meu este sa nu-ti mai faci sperante cu el, pentru ca se vede ca nu tine la tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa incerci sa afli daca simte ceva pentru tine
caci poate sa se razbune sau celalalt sa se razbune pe el pentru ca inca mai iesi cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici o dat nu-i prea tarzi, parerea mea, numai daca incerci ai s afli