| Stuparu_Costi_1997 a întrebat:

Am o colega pe care o iubesc si nu sunt sigur ca si ea ma iubeste. Cand vorbesc ceva cu ea tot zambeste si rade. Va rog sa-mi spuneti. Multumesc

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Faptul ca iti zambeste e un + cel mai bun mod de a scapa de intrebarea asta si de a fi sigur, e sa o intrebi direct, fara ocolishuri

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Sa-ti spunem noi, ce? Daca si ea te iubeste? Sigur ca da, la fel cum o iubesti si tu!

| Azµre a răspuns:

Întreabo fără ocolișuri dacă zici că așa stau treburile, atunci și ea te place!

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Inseamna ca ii place compania ta fa-o sa se simta cat mai bine in prezenta ta

| SyndicateX a răspuns:

NU ai cum sa iubesti pe cineva pe care nu cunosti foarte bine si cu care nu ai o relatie ceva timplaughingrolling on the floor, te simti foarte atras de ea, tu cunosti fata de la scoala, o cunosti si pe fata care nu e la scoala?