| Darkdayalex a întrebat:

Am o colega in clasa pe care o iubesc foarte mult dar nu stiu cum sa-i spun ce simt pentru ea. Ceva ajutor? Si inca o problema: Cum as putea sa-mi dau seama daca si ea ma iubeste?

PS: Vorbesc aproape in fiecare zi cu ea (cam 30-60 de minute) si am observat ca se uita la mine destul de des si uneori imi zambeste.

4 răspunsuri:
| Cristynik a răspuns:

Ar trebuii sa te asiguri ca vrea mai mult decat o prietenie:d apoi sa o inviti la un suc...si treptat sa.i dai de inteles ce simti pentru ea daca nu ai tupeu sa eu spui:d Sau sa ai spui lucruril e astea la telefon, sau printr.un mesaj, sau pe messbig grin fundabatting eyelashes?

| Darkdayalex explică (pentru Cristynik):

Dar eu sunt mai timid de felul meu...sad...nu mai exista o cale prin care sa nu o intreb direct( sa o iau mai usor)?

| Darkdayalex explică (pentru Cristynik):

Mess-ul meu e allseca@yahoo.com adauga-ma ca mai am intrebari si iti dau fundita-promit

| b3b3lushaellie a răspuns:

Pai intreabale pe prietenele ei sau inkearca sa o faci geloasa... sper sa te ajute.:d