| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare.adica mai multe.
am cunoscut nu de mult un baiat, ce m-ar putea ajuta sa-l uit pe fostul, e amuzant dragut etc etc.stiti voi chestiile alea ce ne atrag la ei.
dar daca as fi mai putin indiferenta cu el, e adevarat ca s-ar simti mai atras de mine? stiti ca atunci cand vrei o persoana si nu poti sa o ai parca mai tare o vrei si faci orice doar sa fie a ta/al tau.
a doua problema e ca prietenului sau cel mai bun ii place de mine.so.cum ar trebui sa procedez in cazu asta?
nici nu as vrea sa-i fac sa se certe

Răspuns Câştigător
| Robby94 a răspuns:

Aici este decizia ta.Intai trebui sa alegi intre baiatul ce-l nou sau intre cel mai bun prieten (P.S. Din propia experienta stiu ca daca e incurci cu cei mai buni prieteni-baieti- si daca se termian urat, pierzi prietenia). Iar legat de prima intrebare, nu incerca sa faci pe indiferenta. Daca vrei sa-l faci sa lupte pentru a te cuceri iesi cu el in oras, iar cand va incerca sa te sarute poti sa-ti pui 2 degete pe buzele lui si sa te uiti adanc in ochii lui.Da-i impresia ca el e prada iar tu felina.Crede-ma merge de fiecare data.Sa ai bafta iubita >big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este sa nu te bagi. ca s-ar putea sa le strici prietenia si e cel mai urat,,

| Strwberrs a răspuns:

Usordevil
Ii faci pe aia doi sa fie prieteni cumva si dupa aceea ii spui prietenului tau ca tu il iubesti ca un prieten foarte bun, dar nu vrei o relatie serioasa cu el.