| mihaela123A a întrebat:

Imi place un baiat din clasa. E foarte dragut si amuzant. Dar nu stiu ce sa fac, poate ma place, poate nu.(din toate chestiile pe care le-a facut cred ca da)Ma puteti ajuta sa stiu ce sa fac? Am doar 10 ani.

Răspuns Câştigător
| SandraC a răspuns:

Cel mai bine este sa-i spui adevarul:verde in fata si sa-i zici direct fara ocolisuri si sunt sigura ca daca ti-a dat atatea semne ca te place sigur asa este(succes in continuare)

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu neg ca ti-ar putea place un baiat, dar spune-mi te rog, ce vrei sa faci cu el?
Sa vad pe strada doi copii de 10 ani, tinandu-se de mana as crede ca-s fratiori, tu cam cum vezi lucrurile?
Nu cumva sa mai amani putintel placutul asta?

| Carmen a răspuns:

Tu? ai 10 ani? si iti sta gandul la asta? of of happy

| Dizz a răspuns:

Oke, oke. Dar ce a facut mai exact? laughing

| Miley a răspuns:

Ce a facut?

| FunKesha a răspuns:

Uite,eu zic lasa sa mai cresti ca cum nu merita sa iti petreci timpul liber cu a te gandi la cum sa vezi daca te place! Mai astepti si cand o sa fi mai mare o sa ai curajul sa ii spui!

| cooldenisua19 a răspuns:

La varsta asta ar trebui sa te gandesti la scoala si la jocuri pentru varsta ta nu la baieti... aveti in cap numai prosti

| SeCreT_4434 a răspuns:

Pff copii astia la varsta ta nu stiam cei aia gagicarolling on the floor) vb cu el date p langa el bagate cu el in vorba tongue si spune-i ca.ti plc de elrolling on the floor