| Ciorcila_Iulian_1995 a întrebat:

am o intrebare care mamacina foarte tare. Aseara am facut sex cu prietena mea, fara prezervativ, iar in timpul actului sexual, spre sfarsit, am simtit la nivelul penisului niste pulsatii, asemanatoare cu cele din timpul ejacularii, apoi m-am oprit si am scos penisul afara, pulsatiile se oprisera, iar dupa 7-8 secunde a inceput penisul sa puldeze iarasi si am ejaculat (cu jet puternic). intrebarea mea este daca poate fi posibil sa fi ejaculat in ea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic, in cazul barbatilor in mod normal, nu se poate intampla ca ejacularea odata pornita sa fie oprita pentru chiar si o foarte scurta perioada de cateva zeci de secunde si repornita/reinceputa din nou. Acele contractii specifice mecanismului de ejaculare de regula apar cu cateva zeci de secunde inainte de producerea in mod efectiv a expulzarii spermei. Acest proces de ejaculare odata pornit nu mai poate fi impiedicat, amanat sau retinut. Deci este mai mult ca sigur ca ejacularea s-a produs doar in momentul in care sperma a inceput sa fie eliminata in mod constant si integral. Sanatate.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

A puldat sau catapultat

| mihai69 a răspuns:

Da, se poate.

| Emilian65 a răspuns:

Este posibil sa fi ejaculat in ea si sa fi ramas gravida.

| anonimusss12 a răspuns:

Nu te lua dupa gura lumi am facut sex cu prietena fara prezervativ 1 an de zile Sanse sa fi ejaculat in ea 20 % dar 100% ai ejaculat in ea acel lichid dinainte care poate contine sau nu spermatozoizi Deci nu sunt sanse sa fie grevida Bafta si ai grija

| MihaiSilviuLove a răspuns:

Da este foarte posibil pentru ca au fost 7-8 secunde si la 5 sec dupa ce simti iti dai drumul. Funda?;-)