| ZyzZe a întrebat:

Salut, am nevoie de niste pareri, sfaturi. Prietena mea era virgina pana acum 3 zile, cand am facut.o prima oara, acum 2 zile am facut.o iar si spre ghinionul meu s-a rupt prezervativul, bazat pe ideea ca am prezervativ mi.am dat drumu... In fine, ideea este ca a luat tot in acea zi cele 2 pastile anticonceptionale. Ziua urmatoare a venit cu 30 min inainte de liceu la mine. nu aveam prezervativ si nici timp sa cumpar... Foarte excitat nu am putut refuza. Incepand sa realizez, m.am oprit, cand am scos penisul, am observat o substanta alba pe capul penisului asemanatoare cu sperma, nu am simtit ca mi.am dat drumul, sunt mai speriat decat in ziua cu prezervativul rupt. Este posibil sa fie de la ea? Sau am ejaculat eu fara sa realizez?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ea a ajuns la orgasm dar si tu ai scos lichid preejaculator asa ca iar ati intrat in belea.

| ZyzZe explică (pentru mgtow):

Si ce ar trebui sa fac.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZyzZe):

Pregatiri de nunta smug

| mgtow a răspuns (pentru ZyzZe):

Trebuie sa vorbiti cu parintii ca sa evitati probleme majore in viitor, ei vor lua masuri mai bune.

| JohnnyBi a răspuns:

Misto cand incepi sa te joci cu puta si nu stii cum functioneaza laughing. trist pentru tine ca esti tembel, amuzant pentru toti restul ce citim aici.

normal eu am invatat in clasa a7a despre lichidul preejaculator la ora de anatomie. s-a facut o "pauza" in ora si am vorbit despre subiectul sex. si asta s-a facut in toate liceele de pe vremea aceea. macar cand esti prost (ca deh, cu totii o facem candva) sa stii macar ce ai facut.

bravo, vei avea un bebe sau un avort. oricum o dai i-ai stricat viata saracei fete. poate asa pui intrebarile rusinoase parintilor inainte de nunta

| Alcyon a răspuns:

In primul rand, prietena ta e o inconstienta, cu doi neuroni, care nici aia nu functioneaza bine. In al doilea rand, da, e posibil sa fie gravida. Sexul nu e pentru copilasi, care habar n-au ce-i aia contraceptie si cum se fac bebelusii. Nu stiu ce pastile anticonceptionale a luat, dar alea n-au nicio eficienta, in cazul in care sarcina e deja instalata. Alea se iau doar ca sa previna, nu ca sa trateze. Daca se rupe prezervativul se ia pastila de dupa, care-i altceva.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil, este de la amandoi. Nu o mai faceti fara prezervativ pentru ca si tu ai un lichid pre-ejaculator ce contine spermatozoizi sau altfel numit "Picatura placerii" ce va iesi mereu cand esti excitat. Nu poti controla si nu simti cand se intampla.

De aceea, oricand o faci fara prezervativ, sunt sanse ca ea sa ramana insarcinata.

O zi placuta happy

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Scuza-ma dragul meu, Alcyon ti-a dat un sfat chiar daca te-a criticat, te-a criticat pe buna dreptate. De ce te supara adevarul? Nu ati facut-o cu cap, doar cu pofta. Asa ca, eu zic sa iti masori cuvintele si apoi sa spui ce ai de spus.

| piticelm a răspuns:

Ce-ai mai turbatule? Daca tu spui ANTICONCEPTIONALE, cu siguranta e gravida! Alea nu se iau dupa ce ai ejaculat, ci o perioada inainte mai lunga! Ce spui tu acolo, poate fi PASTILA DE A DOUA ZI! Vai de capul tau, nici nu stii ce vorbesti si o mai si faci pe interesantul.De asta ies copii cu handicap, de fapt nu de asta, ci din asemenea oameni.

| Blackwoman27 a răspuns (pentru piticelm):

Ce vina au copiii cu handicap?

| piticelm a răspuns (pentru Blackwoman27):

Am zis eu ca au vreo vina copiii? Am zis ca din asemenea oameni ies, nu ca au ei vreo vina. Oricum si ei vor face asta la randul lor, pentru ca asa vad in familie.Nu ti-am inteles intrebarea, de fapt tu nici nu ai inteles ce am scris acolo, dar te-ai bagat ca o musca, in ceea ce pute.

| Blackwoman27 a răspuns (pentru piticelm):

Nu in mod neaparat, sa stii ca sunt multi copii cu handicap care ies din oameni normali care isi doresc copii normali si din cauza unor malformatii ies asa, nu ca sunt parintii incostienti ca cel care a intrebat, si am inteles perfect ce ai vrut sa zici, insa tu nu tu ai inteles ce am vrut sa zic eu...

| piticelm a răspuns (pentru Blackwoman27):

Tu nu ai de unde sa stii la ce ma refeream eu.Nu ma gandeam la copiii, care sunt doriti si au vreo malformatie.Ma gandeam ca din doi oameni care fac umbra pamantului degeaba, nu are ce sa iasa bun.Si pana la urma, cei care fac copii handicapati, ii fac cu un motiv.Dar nu inteleg de ce ai simtit nevoia sa te afirmi, cred ca fierbeai.Cum am mai mentionat..si copii care ies cu handicap,vor avea o vina,aceea ca se vor inmulti, iar dintr-un om handicapat, nu iese ceva bun, oricat de insensibil ar parea, ei nu se vor integra in societate.Cunosc oameni care au adoptat astfel de copii si orice le-ar face, nu se integreaza.Este o discutie prea lunga, ca sa o continui, iar daca nu intelegi ce vorbesc eu, tine-ti parerile pentru tine.

| Blackwoman27 a răspuns (pentru piticelm):

Nu are ce sa iasa bun? sa stii ca din aia chiar pot iesi copii sanatosi nu handicapati (handicapati oricum ies rar) daca-s prosti si ei ca parintii lor asta e partea a2a,dar prost nu e tot una cu handicapat, si totusi nu toate handicapurile se mostenesc, ca daca ar fi asa clar nu ar mai face copii.Pai normal ca nu se integreaza, cum ai vrea ca cineva privit altfel de societate, discriminat sa se integreze intr-un mediu in care nu e primit? nu e acceptat?

| piticelm a răspuns (pentru Blackwoman27):

Da,nu are ce sa iasa bun, realitatea este trista si dura.Ce sa fac, nu ma pot preface cand vad lumea asta.Tu daca seara visezi ponei si stelute, iar ziua inca iti continua visul, este problema ta.Eu sunt realista.Pai e simplu, nu trebuie lasati sa se inmulteasca, daca tot nu se adapteaza.Nu ca nu sunt lasati,ci ei se simt victime si au o rautate aparte.Din punct de vedere psihologic, toti au probleme de integrare, iar oricat ai lucra cu ei, vor fi rai, intr-un moment sau altul.Astfel de oameni ne vor bate copii sau ne vor da cu ceva in cap happy

| piticelm a răspuns (pentru piticelm):

Copiii*

| Leerix a răspuns:

Deci nu te-ai invatat minte prima data! Acum nu mai poate lua inca o data acele doua pastile... Voi sunteti complet inconstienti!

| AndreiRadu00 a răspuns:

Vaginul se lubrifiaza si scoate si el un lichid alb

| iacomipaul a răspuns:

Este clar de la ea. In primul rand doar tipiii pot ejacula, iar cum tu nu ai ejaculat, in mod evident prietena este un hermafrodit. Cercetatoriii britanici au concluzionat recent, ca peste 36.42% din hermafroditi sunt fete.

| ZyzZe explică (pentru iacomipaul):

Si daca totusi se intampla?