| TechnoCocktail a întrebat:

Am o intrebare:cum fac o fata sa fie atrasa de mine?
DECI POVESTEA E ASA:A fost o excursie si era atrasa de mine dupa a stat numai cu mine ne sarutam...(ea bause putinlaughing )si ma rog a fost o excursie mai lunga ea avea prieten dupa ce s-a despartit de el pentru ca a auzit ce a facut cu mine in excursie am intrebat-o eu daca vrea sa fie impreuna cu mine si a zis ca vrea sa lamureasca cateva lucruri cu mine inainte sa-mi raspunda...si de cate ori am vrut sa vorbesc cu ea gasea cate o scuza.asa m-a tinut o saptamana si deoadata s-a racit de tot de mine parca nici nu vrea sa mai auda de mine acum e impreuna cu altcineva si pe mine m-a lasat asa. dar eu chiar tin la ea va rog sa ma ajutati ce pot sa fac? nu vreau sfaturi de genul las-o treci la alta pentru ca stiu ca asta ar trebui sa fac dar o vreau neaparat pe ea. Ea nu vrea sa vorbeasca deloc cu mine pe tema asta cand ii trimit cate un mesaj pe tema asta nu-mi raspunde! nu stiu ce sa fac.MS pentru ajutor DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| razekery a răspuns:

Are dreptate elenyss eu la astea care fac figuri le fac vant. sunt destule pe lume nu merita sa te indragostesti asa de oricine tongue doar de cele exceptionale care te intelegi la orice capitol. celelalte le schimbi odata pe saptamana-luna.nu o lasa sa profite de tine.

| elenyss a răspuns:

Nu te-ai saturat sa te umilesti? Grow up and act like a man! Unde e orgoliul?

| Vanesssa a răspuns:

NU fi prostu ei.Lasa un pic sa mai treaca timpul afla cand e singura si actioneaza...(scuze altceva nu stiu ce sati zic)

| mary14tpu a răspuns:

Dragostea vine si trece, daca ea nu vrea sa mai aiba treaba cu tine nu ai ce face nu-i poti inpune sentimentele, eu cred din povestea ta ca a vrut doar un fel de aventura cu tine