| Spiderul a întrebat:

am o intrebare destul de nefireasca, eu ca muncitor sau altii de ce ne este greu sa ne gasim si noi o fata cu care sa avem o relatie, nu o relatie, macar una de prietenie si cunosc multi baieti care au masina si tot nu au o iubita si precizez ca am 22 de ani

8 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Pentruca exista inca mentalitatea ca daca esti "doar muncitor" nu esti bun de o relatie. Dar se gasesc fete pentru fiecare.

| Jonas94 a răspuns:

Pentru că nu contează întotdeauna ce ai, ci ceea ce ești.
Dacă ești extrem de concentrat pe muncă, evident că nu prea mai ai timpul necesar să cauți o femeie big grin.

| Spiderul explică (pentru Jonas94):

Probabil ai dreptate, daca subt concentrat pe munca nu am timpul necesar?

| Jonas94 a răspuns (pentru Spiderul):

Nimeni nu spune să nu te concentrezi pe muncă, dar e bine să-ți mai lași și timp liber, pentru flirtat.

| Spiderul explică (pentru raMLesS):

Le stiu le toate dar mersi oricun?

| Ancaandra a răspuns:

Buna! Nu conteaza daca ai masina sau daca lucrezi. Dacă comportamentul tau e unul vulgar poti avea 20 de mașini ca nu vei atrage nici o fata sau daca bei si mirosi a alcool de la un km

| Jonas94 a răspuns (pentru Ancaandra):

Păi omul a spus că e muncitor, de unde ai dedus tu că bea și că miroase a alcool de la un km?