| Alexutzu523 a întrebat:

Am o intrebare foarte ciudata. Am 14 ani si sunt fata. Chestia ciudata ca am vagin si penis, mama zice ca e normal dar am vazut filmulete prono si nu a avut penis! e normal sau nu?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Esti hermafrodita, esti speciala, se nasc extrem de rar copii ca tine, nu trebuie sa te ingrijorezi, vei fi bine

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceva nou pe TPU!

Răspuns utilizator avertizat
| Lightning1997 a răspuns:

Aceasta este o intrebare fara niciun rost, irelevanta, in timp ce tu pui asemenea intrebari, poate ar exista cineva care chiar are nevoie de ajutor, de un raspuns urgent si serios.

| Wr3nch a răspuns:

Este vorba de un defect genetic. Sunt cazuri rare dar nu trebuie sa-ti faci probleme. Eventual poti face operatie pentru eliminarea penisului.

| darrio2007 a răspuns (pentru Wr3nch):

Si daca alege sa fie baiat?

| minrest a răspuns (pentru Wr3nch):

Propui o amputare, o operatie serioasa, traumatica; care e situatia aia asa de grava ca sa ceara o amputare? Hermafroditii au asa zisul penis format din clitoris; daca are clitorisul dezvoltat intr-un penis, nu e un motiv sa il elimine.

| Crucified a răspuns:

Atunci daca esti fata de ce ai la nume "alexutzu"?raised eyebrows
Apropo, felicitari ca esti hermafrodita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i normal

| CryChristiAN a răspuns:

Troll.

| Alexutzu523 explică (pentru CryChristiAN):

Nu e troll va rog ajutati-ma nu radeti e ceva urgent crying

| CryChristiAN a răspuns:

Si vrei sa zici ca esti un fel de androgin sau cum? Veziti te rog de scoala.

| loveanime059 a răspuns:

Sincer eu nu te cred, stiu ca exista unele persoane care au probleme si ca se nasc asa, da nu cred ca ti-a zis mama ta ca e normal si ca ai vazut filme porno, vrei sa faci tu misto de noi, ca daca chiar aveai nu cred ca formuleai tu asa intrebarea...o zi frumoasa in continuare

| vivigreen a răspuns:

Esti prost/proasta. frate se umple TPU'ul cu handicapati...

| caus3lov3ya a răspuns:

Fara suparare nu jignesc de obicei dar cand vad intrebari stupide...sigur vrei doar sa faci haz de noi. Sper ca te simti bine ca ti-a mai raspuns un user in pluswinking Esti o distrusa sau un distrus daca zici tu ca ai din ambele.

| somnisphere a răspuns:

Esti hermafrodit! Nu e nimic grav iar treaba se poate rezolva pe cale chirurgicala.Idiotii care rad aici pe forum sa se duca si sa se spanzure