| FirstState a întrebat:

Am o intrebare : iubesc o fata, eu am intrebat-o daca doreshte sa fim impreuna raspunsu a fost ca ei nu-i plac genu de baieti de care sunt eu, intrebarea este daca mai am ceva shanse sa fiu cu ea impreuna?

1 răspuns:
| Ralluxd a răspuns:

Odata ce ti-a zis asa, NU! Fii convins. Ori poate ca e o fire de aia "fitoasa" si ii place sa fie. Ori si ei ii place de tine, dar nu rea sa fie cu tine de gura lumii. Depinde cum se comporta cu tine. Daca se comporta frumos [te saluta, te intreaba ce faci, te imbratiseaza...etc]. inseamna ca vrea, dar. Dar daca tu o intrebi ce face si ea se preface ca nu a auzit sau ca nici macar nu te cunoaste. e prima varianta! Succes!