| FirstState a întrebat:

Am o intrebare(va rog mai multe raspunsuri) : iubesc o fata, eu am intrebat-o daca doreshte sa fim impreuna raspunsu a fost ca ei nu-i plac genu de baieti de care sunt eu, intrebarea este daca mai am ceva shanse sa fiu cu ea impreuna?

16 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Poi nu stiu la ce te'ai referit cand ai spus baieti de genul tau la comportament, aspec dar ma rog schimbate daca o iubesti cu adevarat si chiar iti doresti sa fii cu ea...schimbati comportamentul...aspectul,ma rog ce nu'i place ei la tine si arata'i ca te'ai schimbatwinking

fundita, pleasecrying

| cOnTexT a răspuns:

@YasNo de cate ori sa-ti zicem ma? pai daca esti asa disperat si cu fetele, se iau si fug de tinestraight face
Daca nu esti genul ei, ti'a zis frumos sa o lasi dracu in pacewinking!
Ca nu ai sanse, hai pawinking ti'am zis te schimbi tu pentru ea daca chiar iti place.
(te rog comenteaza :X)

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Ma ia gta nu va mai certati pe aici frate intreab-o ce gen de baetzi ii plac vezi si tu cum faci daca vezi ca nu merge nu merge aia e sunt 10000 d fete sigur o sa-ti placa alta stai calm ai incredere in mine vine fata potrivita

| FirstState explică:

Cristi sa nu te aud, treaba mea de cite ori o sa pun intrebarea!

| FirstState explică:

Nu pot s-o las in pace imi place!
eu cu ea vb pe net parca se intereseaza de mine...

| cccristi a răspuns:

Frate, ai pus intrebarea asta d 3 pana acum, vezi ce ti sa rasp pana acum si mai lasa'ne in pace

| cccristi a răspuns:

Bine frate, nu te enerva ca iti plesneste o vena in cap si poti sa mori, iti dai seama ce pierdere, chiar nu pot sa iau in serios cand vad poza aia, spider-man cu sapca?!

| cccristi a răspuns:

Pai din moment ce ti-a zis ca nu esti genul ei, nu mai insista, chiar asa de disperat esti, uite daca vrei sa cuceresti o fata intereseaza-te de un expert in acest domeniu, MYSTERY

| flory13 a răspuns:

Intreab-o care este tipologia ei de baiat si incearca sa te apropii de acea caracterizare,.

sanse daca sunt nu pot sa iti zic sigur.
dar contrariile se atrag.

succes happy

| AlexBitza a răspuns:

Nu incerca sa te schimbi pentru o fata. daca te-a respins odata fi sigur ca va gasi si alt motiv sa te mai respinga.Deci fi natural(sper ca nu esti vreun huligan cocalar sau mai stiu eu ce. dar nu cred ca e cazul)si o sa gasesti tu fata potrivita.

| Ax3ll a răspuns:

Da. Cheam-o si vorbiti fata in fata. Sunt 100 % convins ca i-ai spus pe mess ceea ce nu are prea mare valoare. Cheam-o si vorbiti doar voi doi. Fara prieteni!

Bafta!winking
Fundaaa`?smug

| Valy1106 a răspuns:

Ai putea avea o sansa la 1 milion dar depinde de ia acum si eu am vaut o prietena la fel si am reusit sa primesc sansa da dar nu am primit-o stand de geaba. Eu ma ducem la ea la scoala vb cu ia cand o vedeam ii faceam cu mana si trebuie sa vb cu una din prietenele ei sa afli mul mai milte despre ia si asa poti sa stii si cum sa ii faci curte fara sa o afectezi cu ceva si ai putea sa primesti sansa incearca ca (incercarea moarte n-are ) bafta. Sa ai mare noroc

| SPYKER a răspuns:

Eu zic ca ai... dar ce gen de baiat esti tu? laughing
Eu zic sa te schimbi putin... si sa nu fi chiar asa de direct date pe langa ea incearca sa comunici cu ea si totu vine de la sine

| LargeKidda a răspuns:

In primul rand zii si ei ca o iubesti si daca ti-a zis ca nu te place pentru ca nu esti genul ei nici sa nu`ti treaca prin cap sa incerci sa te schimbi happy asta a fost alegerea ei. Si da, mai ai sanse tongue nu sunt pierdute, tu doar incearca sa-i castigi increderea. O s afie totul bine, o sa vezi :*

| LargeKidda a răspuns:

Lumea pe`aici iti zice sa te schimbi laughing... daca pers respectiva nu tine la tine si ti-a zis`o nu are rost sa te implici in amanunte."sa intrebi o prt de`a ei laughing))" asta ma enerveaza cel mai mult la un baiat, cand ii pune pe altii sa faca pe Cupidon. frate iti zic sincer happy stiu ce inseamna sa iubesti happy si daca vb cu tine si simti ca te ia in seama asta inseamna k are mai multe retineri, nu numai faptul ca nu esti genul ei happy implica`te putin in viata ei happy poate are nevoie sa vb cu cineva, sau poate nah.eu stiu happy depinde de tine totul, noi doar incercam sa te ajutam :* sper sa primesc si fundita big grin:* love struck

| mladin a răspuns:

Intreab-o ce gen de baieti ii plac si incearca sa ii intrii in preferinta sanse... daca o sa te descurci sigur sunt.