| Anonymash a întrebat:

Am o intrebare la care chiar vreau un raspuns in cel mai scurt timp posibil...
Sa incepem :
Am 13 ani, clasa a 6-a (NU! Nu am ramas repetent happy ) si imi place de o fata din clasa, mai precis colega mea de banca si nu stiu cum s-o fac sa ma placa... Imi puteti da niste idei?

Dau funda!
Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

O urmaresti cu atentie in timpul orelor si cand iti vei da seama ca se plictiseste ii poti face o surpriza prin a-ii declara dragostea ta fata de ea.

| Anonymash explică (pentru corbulalbrosu):

Neah... Ar fii prea direct asa...

| Anonymash explică (pentru corbulalbrosu):

Neah... Ar fii prea direct. In plus de asta, nu prea ma place.
Cum as putea sa o cuceresc?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Anonymash):

In acest caz misiunea ta este mai mult decat grea, devine aproape imposibila.Totusi nu te da batut incearca sa fii spiritual.sa glumesti cu ea, sa fii cat mai mult in preajma ei insa vezi ca si ce e prea mult uneori poate deveni deranjant.Incearca sa-i oferi un fir de floare, daca il va refuza orice incercare in plus ar fi inutila si de prisos deoarece te-ar considera un caraghios.succes

| TanteMarianne a răspuns:

De inceput trebuie sa-ti dai seama daca si ea are un pic interes fata de tine. daca cu tine e la fel ca si cu ceilalti baieti, poti sa incerci. daca stiu eu mai roseste cand vorbiti sau un pic diferita in sencul bun atunci sa stii ca are cu siguranta un mic interes fata de tine. daca te trateaza ca pe un ****, atunci eu zic sa renunti.

cum sa o atragi :
pai unu la mana fii diferit cu ea fata de alte fete, poti uneori stiu eu sa o apuci de mana sau sa o mai mangai ca sa-si dea si ea seama ca ai un interes fata de ea. zambeste-i, ajut-o cand are nevoie de ajutor! dupa daca ea e indiferenta fata de tine ori nu te place ori e nitel timida.
trebuie sa-i dai tu de inteles ca o placi. poti si sa o inviti la tine acasa ( nu intalnire neaparat ci asa ca te plictisesti si vrei sa te plictisesti cu ea ). in rest fii tu insuti si sa nu uiti baiatu mami ca tu trebuie sa-i spui ca o placi.
mult noroc.

| 03Didy03C a răspuns:

Sunt fata, imi place un tip neahh poveste lunga. Eu sincer as vrea sa mi se zambeasca, sa te duci langa ea si sa te joci cu parul ei, cand vine ziua ei fa-i un cadou. Iar apoi ii spui ca o placi, esti baiat tu trebuie sa-i spui primul tongue

| Anonymash explică:

Didy, eu nu sunt genul acela de a se lipi pe langa o fata. Cat despre par, innebuneste ca cineva ii atinge parul ( in sensul rau ). Cadoul de ziua ei ar fi o idee buna. Sa ma mai gandesc...

| Anonymash explică:

Ruxyi, ei nu-i prea place sa fie atinsa, mangaiata, etc. Nu pot sa o invit la mine ca stau la mama naibii... Nu stiu ce sa fac, ca sunt foarte timid si mi-e frica sa ma fac de ras, mi-e frica sa nu gresesc... Nu stiu ce sa zic...