| raul230 a întrebat:

Salut, deci este o fata englezoaica și chiar îmi place de ea când se uita la mine in clasa ma uit și eu și începem sa radem, azi ma uitasem la ea și făceam glumea cu ea. Lângă ea mai era o fata de banca și nu știu ce ii șoptea la ureche râzând și colega ei de banca se uita urat la mine. Chiar vreau sa ma bag cu ea dar nu știu cum sa o fac.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să fie usor să vorbești cu ea dacă sunteți colegi de clasă și vă vedeți zilnic.
Poți încerca să vorbești cu ea pe Facebook, uneori e mai ușor să comunici prin mesaje, mai ales dacă ai emoții.

| KinoMaster007 a răspuns:

Sincer iti spun ca daca vrei sa ai o sansa cu ea trebuie sa te pui bine cu colega ei de banca. La fel mi-a placut de o fata iar colega ei nu ma placea/suporta deloc si ia bagat tot felulu de nebunii in cap la fata de care imi placea si s-a dus de tot. Iti recomand sa incepi macar putin de tot sa incerci s ate pui bine cu ea altfel te-ai dus si tu...