| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU.

Am o întrebare pentru femei.

Stăteam acum 1 ora cu un tovarăș în club și pur și simplu mi-a pus o întrebare de genul:

-,, Dacă noua ca bărbați nu ne place ca femeia noastră sa umble cu noi sau fără noi pe strada îmbrăcată prea asa..nu stiu cum sa spun..Sexy..PREA DEZBRACATA.

La femei cum e? Nu le-ar place sa umble cu noi prea dezbrăcați sau cum?

Am pus și eu întrebarea asta aici pentru ca nu am o relație ca sa întreb o femeie.

Voi ce părere aveți?

Un bărbat nu ar trebui sa iasă pe strada de ex într-un tricou mulat sau asa ceva? ..Alături de iubita, nevasta lui.

Dau funda la cel mai bun răspuns.
(Sper sa fie multe)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mie nu-mi plac barbatii care se imbraca asa si ies pe strada la plimbare sau agatat: cu chilotii la vedere, cu blugii in vine, imbracati in trening sau cu maieu, indiferent ca-i mulat sau larg.
Cat despre tunsoare: fara chelie (ras pe cap) sau precum carutasii cu mot in varful capului si ras pe laterale.

| iulia0514 a răspuns:

Din punctul meu de vedere partenerul poate sa se îmbrace cu ce dorește atâta timp cât ma respecta! Nu haina face pe om ci omul haina!

| Black_Being_1991 a răspuns:

Ar trebui sa ne imbracam decent.Caracterul conteaza nu aspectul