| vLaDu_8548 a întrebat:

Am o intrebare sunt cu o fata dar ea ma tot evita si la telefon imi spune ca ii place alt baiat.Cum sa o fac sa se uite mai mult la mine adica ce sa ii spun ca sa o impresionez? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| GaByTZu_8509 a răspuns:

Spune-i sa-ti acorde o sansa.Sa vada ce fel esti.Incearca sa o scoti in oras, la un suc. Poate o sa-i atragi atentia.

2 răspunsuri:
| Catcherintherye a răspuns:

Aa.incearca sai faci cadouri sau spune-i ceva amuzant...sau...chestii

| vLaDu_8548 explică:

Ms de raspunsuri o sa le incerc si o sa vad care a avut dreptate mersi!