| Anonimaa909 a întrebat:

Imi place de un baiat.cum sa fac sa-i placa si lui de mine? Funda:X

7 răspunsuri:
| sol_5564 a răspuns:

Fii tu insati happy vorbeste cu el, afla ce-i place, afla daca va potriviti dupa zodie dar fii tu insati pentru ca asa vei castiga!

| adormuzika a răspuns:

Pai nu poti sal obligi sa-i placa de tine... dar poti sa mai vorbesti cu el daca nu ai id lui sa il iei cumva sa vorbesti cu el, glumiti vedeti voi cum va intelegti si daca nul cunosti artrebui ca poate nu o stai placa cand o sa incepi sal cunostihappy.

si vorbind va imprieteniti tot mai mult si poate ajunge si lui sa-i placa de tine si poate chiar mai multbig grin

succes sper sa te ajutehappykiss

| rocky26 a răspuns:

Iubirea vine de la sine, nu poti obliga pe cineva sa te iubeasca asa cum vrei tu. iubirea are unele limite, chiar si conditii. nu-i poti ordona. Desi nu va stiu situatia, parerea mea este ca nu tu trebuie sa fugi dupa el ca sa te iubeasca ci el ar trebui sa faca primul pas. cum se mai spune:daca ai nevoie de prietenia(drogostea) mea si ne despart 100 de pasi, fa tu primul pas(el) si le voi face eu celelalte 99 pentru tine! sper ca team fost de folos. succese in continuare!

| LoLLyPoP_2261 a răspuns:

Cel mai imp e sa nu te bagi in sufletul lui...adica sa il sufocii.
pai ce poti sa faci fal sa aiba o parere buna de tine...sa nu te creada nici o salbatica nici usoare...restul depinde de tine nu pot sa iti dau mai multe sfaturi deoarece nu va stiu povesteahappy funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te p langa el si atingel si utate dupa el cu o privire dulce si ai sa vezi

| LoLiPoP_3683 a răspuns:

Buna! Eu zic ca ar trebui pentru inceput sa stati de vorba... sa glumiti sa petreceti timpul impreuna. O sa ajungeti sa va placeti reciproc. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| ioana_8288 a răspuns:

Pai ca si el sa te placa nu poti sa-l obligi, dar petrece cat de mult timp cu el impreuna, faceti tot felul de lucruri care sa va apropie, cunoasteti-va mai bine unul pe altu si petrecand mai mult timp impreuna si creindu-va intimitatea voastra el va ajunge sa tina la tine...succes...sper sa ii cuceresti inima