| Allex1210 a întrebat:

Salut TPU! Am o întrebare urgenta! Daca in seara asta am vorbit cu o fata si am ejaculat fara sa vreau si merg la baie, ma spal, totul ok. Daca vorbesc iar in seara asta cu fata aceea si ejaculez iar, ce fac?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te speli din nou si gata.

| carevaescu a răspuns:

Te speli din nou, ce altceva

| helpforyou a răspuns:

Buna treaba daca ejaculezi doar vorbind cu o fata.
Totusi ai grija la momentul cand vei vorbi cu 2 sau mai multe fete. Vei ramane fara sperma pentru mult timp.

| iulia0514 a răspuns:

Simplu repeți procedura!

| Adelin0114 a răspuns:

Nui ceva rău în asta este normal dar însemna că acea fata este ce trebuie pentru tine adică te excitante doar din vorbe (doar vocea ei) fizic cant te va atinge e mai rau? dacă nu ai avut pana acum așteptate sa ejaculezi și în somn când o visezi deci stai calm spălate și continua

| Anonimus24061 a răspuns:

Vorbesti, ejaculezi mergi la baie te speli si apoi totul e ok

| ArhanghelulRamiel a răspuns:

Ai făcut LABA când vorbeai cu ea, sau ce?