| Superior a întrebat:

Am mai pus o intrebare asemanatoare in care ma plangeam ca ejaculez ziua. Eh, astazi, acum 5 minute am consumat 20 de servetele deoarece am ejaculat extrem,extrem de mult fara sa ma masturbez,azi doar am vazut cateva poze erotice,dar nu eram excitat,cam deloc (nu stiu cum am ajuns sa le vad). Voi scapa curand de treaba cu ejaculatul? Ejaculez in somn,cand ma mai duc la baie mai e o scurgere si, ca acum o groaza de sperma... Am inteles ca mi se dezvolta organele genitale, dar chiar asa? Vreau sa nu mai ejaculez asa...

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Salut, este normal ca la pubertate sa te intalnesti cu situatia asta, o sa iti treaca cand hormonii tai se vor mai restabili, deocamdata ai grija de igiena ta.

| Superior explică (pentru vocea):

Cred ca produc o cantiate de sperma constanta si de aceea... aseara pe la 2 dimineata am fost la baie, azi dimineata la fel si am ejaculat putin. Cred ca in permanenta mi se creeaza sperma, si cum ieri nu am prea fost la baie, sperma s-a strans si a curs in prostie.

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Masturbeaza-te ziua si nu vei mai avea polutii noaptea.

| Emilian65 a răspuns:

La perioada pubertatii, este normal sa ai asemenea ejaculari si in cantitai uimitoare. Nu ai ce sa faci in asemenea situatie. Poti sa consulti un medic urolog si sa-i spui care este problema si el te va sfatui ce sa faci in continuare.

| Alicezzz a răspuns:

Daca esti la pubertate si nu ai viata sexuala nu te mira!

| MrJoker30 a răspuns:

Te numesti "AlexGamer", n-o sa te iau in serios

| A02Sniper a răspuns:

Nu mai te uita la continut pornografic o vreme.

| Superior explică (pentru A02Sniper):

Nu m-a excitat, ca nah pe net e imposibil sa nu dai de astea, dar am zis asa, poate are legatura, nu stiu.