| alinel0808 a întrebat:

Salut n am mai facut dragoste de vreun an si un pic atunci a fost prima oara am avut o iubita vreo 4 luni am facuto se cateva ori prima oara am ejaculat inainte saa... dupa a fost normal, zilele urmatoare o voi face cu noua iubita si vreau niste sfaturi sa nu ejaculez repede sau chiar inainte ca lrobabil de atata timp voi ejacula repede, si inca o intrebare e ok dupa fiecare numar sa ma spal sau este si alta solutie?

1 răspuns:
| keepcalm99 a răspuns:

Inainte de a incepe poti face o "emanuela" si pe urma poti trece la treaba. Dupa fiecare numar te poti spala, sau sa iti iei niste servetele umede. vezi si tu acuma.