| Astinos17 a întrebat:

Am o mare curiozitate, deoarece am penisul curbat in sus. Are cam 15 cm, deci mărimea normală insa nu stiu daca îmi poate afecta viața sexuală, si ce poziții m-ar avantaja in cazul acesta.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

85-90% dintre barbati au penisul mai mult sau mai putin curbat in toate directiile posibile. Acest lucru nu afecteaza deloc viata sexuala fiindca fiecare barbat/cuplu pe parcursul intretinerii contactelor sexuale isi va testa si va determina pozitia/pozitiile cele mai favorabile. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Curbura penisului nu afecteaza viata sexuala. Poti folosi orice pozitie care va satisface pe amandoi.