| IonutCiobanescu a întrebat:

Buna ziua, cum se poate trata, acasa, penisul curbat? Poate sa-mi afecteze viata sexuala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De obicei nu afectează. Acasă singur nu îl poți trata.

| Lukasssz a răspuns:

Lungimea conteaza, in rest nimic

| FreddieM a răspuns:

Nu te alarma, funcția lui sexuala e aceeași. Ba cred ca fiind curbat, e mai eficient, pentru ca sunt mai mari sansele sa stimulezi punctul G al partenerei. L-am avut și eu în adolescenta, s-a indreptat ceva mai încolo.
Cheers

| LostForForever a răspuns:

Ciocanul dacă nu taiel

| DumiAlexandru a răspuns:

Depinde de directia in care e curbat

| dariaaxc a răspuns:

Dacă este foarte gravă situața, atunci ar fi recomandat să vizitați un medic specialist!