| Marian9526 a întrebat:

..
Am o mare problemă...si as avea nevoie de ceva ajutor...
Am 17 ani, aproape 18...
Sunt clasa a 12 a..la 2 clase de mine...Este o fata de care.mi place si pe care nu mi.o pot scoate din minte...Am vorbit odată cu ea(fata in fața) dar am cam dat.o în bara deoarece eram plin de emoții...aceasta fata i.a spus uneia dintre colegele mele ca ma considera "ciudat" si ca d.aia nu.mi răspunde la msj pe fb...la vrei 2-3 săptămâni...joia trecuta mai exact...Am încercat să vorbesc iar cu ea...Dar nu am apucat sa vorbesc cu ea prea mult decât un simplu "buna ce faci"...deoarece nu aveam același traseu... Si as vrea ca săptămâna asta sa vb cu ea și la liceu...nu doar după liceu.
Deci cu m ar trebui să procedez?
Ce ar trebui să zic?
Ce sa fac?
Dau funda celui mai bun răspuns big grin

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este posibil ca fata sa aiba dreptate, in ciuda faptului ca ai aproape 18 ani. Las-o mai usor cu mesajele si mergi la fata, fie si la scoala, asa cum ciudat iti doresti, si spune-i ca-ti doresti sa o cunosti mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| TOP10Litera a răspuns:

Încearcă să îţi faci într-o zi acelaşi traseu cu ea şi pur şi simplu vorbiţi ORICE comunicarea dă rezultate surprinzătoare de fiecare dată!

| Marian9526 explică:

Neutro...un msj atât i.am lăsat

| Samy_Samuel_1996_mvGo a răspuns:

Du-te la ea si spune-i asa " Te plac de ceva timp si vreau sa ma placi si tu, daca nu vrei sa ma placi, te sechestrez