| Sunriseee a întrebat:

Am o mare problema si sunt constient ca s-a mai pus de multe ori... dar aici e o altfel de situatie happy!
Eu iubesc o fata foarte mult care este cu mine in clasa si suntem colegi de ceva ani happy Ne intelegem foarte bine dar ea nu este foarte vorbareata si nu stiu cum sa ii spun cat de mult o iubesc...Eu acum trec pe a 10-a si am facut la sfarsit de a 8-a un album si acum tot in clasa cu ea sunt ca am mers in acelasi loc la liceu..Si tot continui sa ma uit intr-una in albumul ala si mi se fac "fluturasi in stomac" cand ma uit la poza ei :X Ajutati-ma cu niste sfaturi despre cum sa-i spun happy Mersi dau fundita big grin:X

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ai nevoie de sfaturi ca, sa i zici la o fata ca o iubesti, daca fata e c am timida macar tu i ati inima in dinti si spune i ce simti

| Sunriseee explică (pentru mona):

Dar nici eu nu sunt mai breaz ca eahee hee Dar nu e vorba ca e tare timida sau ceva de genul. Ne intelegem bine si suntem colegi de foarte mult timp dar nu stiu daca ea simte macar ceva mic pentru mine si poate din cauza asta nu raspunde la faptele mele... straight face sad

| Anonima264 a răspuns:

Fii tu insati.

| crissa20 a răspuns:

Ai putea sa o abordezi pe mess daca fata in fata nu potiwinking

| ilfenomeno18 a răspuns:

Pai frate fii mai tupeist si fa-i complimente fetelor le plac complimentele

| Sunriseee explică (pentru ilfenomeno18):

I-am facut destul si a apreciat happy Si incerc sa continui sa vedem!

| Sunriseee explică:

Deci vreau sa va spun ceva happy Mi-am facut curaj ca nu o mai puteam tine pe suflet si i-am zis ca imi place de ea big grin Si a spus ca se bucura si cam atat... chiar daca nu o intereseaza macar mi-am luat o greutate de pe suflet happy