| Whattheheck a întrebat:

Am o mica dilema. Curand o sa am primul sarut. Imi puteti da niste sfaturi? *din perspectiva baiatului*

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa ai primul sarut doar in urma unor dezmierdari si mangaieri reciproce pe baza carora sa ajungeti/sa fiti ambii suficient de excitati si dornici de a va exprima prin acest mod iubirea dintre voi. Iti vei da seama la momentul oportun ca si ea este pregatita si doreste sa fie sarutata. Apropiati-va buzele intredeschise si lasati-va invoia sortii. Sarutarile se vor produce de la sine, fara nici o pregatire prealabila, practic involuntar. Nu va avea nicio importanta daca vor fi lungi sau scurte, sau cu intreruperi si mici muscaturi. Niciodata sa nu-ti faci scenatii preconcepute deoarece daca nu se potrivesc sau nu se vor adeveri, exista posibilitatea de a claca in mod lamentabil. Succes!

2 răspunsuri:
| annonim677 a răspuns:

Tu trebuie sa fii cocosu tu trebuie sa domini femeia tu trebuie sa fii *** in relatia voastra te duci la ea si ii arati cine esti tu ca ai valoare adevaraciune si din astea

| Bill1230321 a răspuns:

Invata limba romana...