| Afgshhakakl a întrebat:

In curand o sa am parte de primul meu sarut. Ce sfaturi puteti sa-mi dati, ca sa nu fiu stresata sau fricoasa? Multumesc happy

5 răspunsuri:
| Spitz10 a răspuns:

Pur si simplu fao.Fi tu insuti.Numai sa ai grija la respiratie. Ducetiva undeva frumos si ferit de oameni o sa iti fie mai greu daca sunt oameni.Pe un dial, acolo e si frumos si tot.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Vrei sa-l ai cu mine? big grin

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Si eu am fost asa! hei. e doar un sarut x_X si da. nu se va uita nici`odata love struck il chema Flavius day dreaming avea 14 ani super dragut .dar..nu.ti face griji totul va fi bine si vine de la sine!:* 'succes':*

| roxaa15 a răspuns:

Nu ai de ce sa fi stresata, daca baiatul stie cum sa te ia va fi cel mai frumos sarut din viata ta, inchide ochi si las-te purtata de el.

| LaviniaT a răspuns:

Lasa lucrurile sa decurga de la sine, un sarut e ceva frumos, iar el ca baiat trebuie sa stie cum sa se comporte frumos pentru a fi acel moment ceva de neuitat.Eu zic ca ar trebui sai dai de inteles ca e primul sarut pentru tine.