| Whattheheck a întrebat:

Am o mica dilema. Curand o sa am primul sarut. Imi puteti da niste sfaturi? *din perspectiva baiatului*

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai vrea sa vin sa-ti arat pe viu?

| PogChamp a răspuns:

Vezi sa nu bagi limba atat de adanc incat sa vomite in gura ta.

| Dima_Alexia_1979 a răspuns:

Pai incearca pasional;
1. mai intai un sarut normal cu ochii inchisi fara limba si altele asta primul tb sa fie lung si dupa ce termini si prinzi curaj te uiti in ochii ei si incepi,...
2. mai cu limba o prinzi de buza de jos o prinzi si de limba
3. apoi daca are si forme o prinzi de sanii sau de fund daca esti prea mic pentru asta nu trebuie totusi sa stai cu mainile in san stai cu mainile pe mijlocul ei sau cu mana pe fata ei o mai mangai pe par!;-)))

sper ca te-am ajutat. funda?