| HertiZ a întrebat:

Am si eu o intrebare.
In curand o sa am primul sarut si imi e frica ca o sa fac ceva gresit. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? P.S Sunt baiat.

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Cauta pe net, gasesti o gramada de informatie.
Apropie-te usor de fata si las-o pe ea sa conduca. Poate ea are experienta iar daca nu, are instincte mai bune ca tine. Si nu e nici o rusine sa ii spui adevarul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica iti e frica? Asta nu e frica, nu esti sigur pe tine. Daca era frica s-ar fi turnat filme horror pe tema asta.

| HertiZ explică (pentru anonim_4396):

Nu ca imi e frica, dar daca o sa fac ceva gresit? Nu o sa rada de mine sau ceva de genul?

| Ionita_Cristina_1997 a răspuns:

Nu o sa rada, ba chiar o sa aprecieze ca e prima fata din viata ta... daca intelegi ce zic, o sa fie ok. Trebuie doar sa iti stapanesti emotiile happy bafta