| Outspoken19 a întrebat:

Am o mica nelamurire. M-am vazut cu o fata ( din intamplare) care era o prietena de-a mea. Am vorbit. A zis ca mi-a uitat numarul de telefon asa ca i l-am dat din nou. Cand am plecat ne-am luat in brate si m-a sarutat( pe obraz). am vorbit la telefon, am ras, m-a inteleg bine cu ea. Si mie imi cam place de ea. Intrebarea mea e, Oare ma place si ea?

Răspuns Câştigător
| Larisssaa a răspuns:

Da. Ea te place. Adică ce fată mai sărută un băiat pe obraz? Se zice că băiatul ar trebui să facă primul pas... Dar oricum, ea te place.
Un mic sfat : Când vă mai întâlniţi, săruto tu pe ea [pe obraz]

8 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Singura modalitate de a afla asta este sa vorbiti. Comunicati.

| h3r a răspuns:

Cere-i prietenia. Nu pierzi nimic.

| NuMaContrazice a răspuns:

Foarte posibil.

| SmecheruCuSpate a răspuns:

Pai ai 2 variane, ori incerci usor usor sa afli, ori te duci la ea si o intrebi daca te place. Recomand miscarea a doua, tragi aer in piept si te duci.

| Stefi06 a răspuns:

Mai bine ar fi sa-i spui ca-ti place de ea, cine stie poate si ei ii place de tine happy

| bibiiiiiiii a răspuns:

Pai daca ti-a cerut din nou numarul de telefon cred ca da... vorbeste cu ea mai mult si vezi daca da de inteles cv...cu rabdarea treci marea!happy

| 789456123 a răspuns:

Desigur... cum sa nu daca voi va rideti si TE-A SARUTAT e sigur 100% ca te place
poti s-o intrebi daca vrea sa fie prietena ta...