| madaadam a întrebat:

Hellp(FundaVOT),am o mica nelamurire totul a inceput acum 2 saptamani cand a venit un baiat din strainatate pe care il cunosteam cand eram mai mica vorbeam nu foarte des in fine ne-am intalnit luni si ne-am recunoscut reciproc,era cu gasca de fete si baieti afara si m-a luat separat si mi-a cerut numarul de telefon nu l-am dat normal dar am zis ca ne auzim pe facebook, apoi seara am vorbit cu el pe net a spus ca i place ca nu i-am dat numarul meu si ca sunt o fata de treaba apoi miercuri am iesit eu cu vara mea cu el si cu un amic comun afara si am vorbit am ras am facut misto de el si a zis de fata cu varamea si prietenul nostru ca i place foarte mult de mine si ca sunt o draguta si ca nici o fata nu a facut misto cum am facut eu si era foarte bucuros ca nu sunt genul de fata pitipoanca, apoi m-a luat in brate ma strangea statea mereu langa mine unde ma puneam eu se punea si el etc.seara am vorbit pe facebook si a zis ca sa dam cartile pe fata nu i-am zis ca il plac, doar ca amic si el a zis la fel dar parea ca vroia sa imi zica mai mult si il retinea ceva, in fine uramatoarea seara o strangea pe alta in brate si pe mine abia daca ma baga in seama ce sa mai inteleg din asta si l-am chemat deoparte si i-am spus ca de ce o tine pe aia in brate de ce mi-a spus mie ca sunt singura fata de treaba si ca i plac mult si astea le-a zis fata de varamea si prietenul lui si am vorbit intre 4 ochii si se uita la mine parea foarte implicat si gesticul cand vorbea se uita fix in ochii mei si ma prindea de maini si eu ii ziceam sa nu ma tina de maini sa o tina pe aia si se uita fix in ochii mei si radea cand i ziceam lucrul asta ce sa mai inteleg eu il plac foarte mult da nu pot sa i zic ce sa fac nu stiu ce sa fac ce sa cred cum sa reactionez oare merita investitia mea sufleteasca ce sa ma fac, sa am incredere in el vroia sa ma faca doar geloasa cum sa procedez?:sad hellp

7 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Sa zicem ca pana acum ti-a da ce meritai!

Omul ti-a dat o sansa ca sa oficializati relatie si tu ai dat-o in "amici"! Asta e cea mai mare palma peste p oo Ja sculata pe care puteai sa i-o dai, si ii enerveaza la culme pe baieti cand li se spune ca trebuie sa se multumeasca cu a fi amici, e ca si cum i-ai nega potenta si sarmul, eventual carisma.

Asadar, clarifica in al 12-lea ceas cu el in ce raporturi va vreti si dati-i bataie mai departe. Nu ai ce pierde. Daca vrea sex, fa-l sa te convinga ca merita sa iti desfaci picioarele/gura pentru el.

Bafta!

| Gekkō a răspuns:

Sincer, asa cum 99% din baieti in special, vroia sex. Adica sa te combini cu el pentru sex. Am observat asta din ceea ce am citit mai sus. Parerea mea.

| Damy0303 a răspuns:

Buna! De ce nu vorbesti cu el si il intrebi daca simte ceva pentru tine, nu ai cum sa stii altfel si da cred ca vroia sa te faca geloasa, cel mai bine il intrebi pe el si nu pune mult suflet de la inceput mai asteapta sa vezi daca te iubeste si dupa aia daca si el te iubeste pune suflet. happy Multa bafta!

| NataliaNicole a răspuns:

Eu consider ca prietenul tau vroia doar sa te faca geloasa..parerea mea este sa iesi mai des cu el si sa te dai oarecum la el pe ocolite si ai sa vezi ca pana la urma te va intrebare daca vreti sa fiti impreunawinking

| madaadam explică (pentru NataliaNicole):

Imi dai te rog facebook-ul au ca sa vorbim mai multe si daca ai putea sa ma ajuti happy

| NataliaNicole a răspuns (pentru madaadam):

Pai mai bine da-mi.l u pe al tau(link) ca nu as vrea sa-mi vada toti fb aici si sa ma streseze laughing