| mareanonimus a întrebat:

am o mica problema cu prietena mea, si nu stiu cum sa o fac ca sa inteleaga ca nu este ceea ce crede ea. sa incep asa. avem 2 ani si ceva impreuna. ne iubim foarte mult si pana acuma am mai facut si petting. dintr-o data, nu mai vrea, si am inteles-o. dar daca ii mai pun mana pe fund cateodata, repede se supara si imi spune ca eu nu tin cont de ea, de ceea ce simte. pe mine ma face sa cred ca este altceva la mijloc, chiar nu stiu ce sa cred. eu chiar as putea sa fiu cu ea fara sa-i pun mana, dar si daca ii pun din greseala, ea se supara si ne certam pe chestia asta banala. spuneti-mi va rog ce i-as putea sa-i spun sa inteleaga ca nu stau cu ea numa pentru ceea ce are, ea asa crede.

6 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Daca ati mai facut-o si acum nu mai vrea, e posibil sa aiba impresia ca doar asta vrei, ca nu o iubesti si ca asta e singurul tau scop.
Ca sa o linistesti, spune-i ce simti pentru ea si spune-i ca o sa incetati un timp cu pettingul.Asta daca ti la ea.

| DarkStarGW a răspuns:

Daca ati mai facut voi ceva inainte nu vad care e motivul de suparare cel ma probabil cauta motiv de cearta sa va despartit sau nu stiu...nu sunt sigur ce sa zic faci cum crezi de cuviinta...( Nu poti vedea ce este in mintea unei femei nici cu o lanterna.)

| Oana92 a răspuns:

Si eu cred ca e ceva la mijloc...comportamentul ei nu e normal. Incearca sa vorbesti cu ea sa vezi ce se intampla de fapt...

| PanaceuUniversal a răspuns:

Fii cu ochii in 4! Posibil sa fi intrat a 3-a persoana in scenariu!

| anghelniuta a răspuns:

Buna, ar trebui sa vorbesti serios cu ea poate e alt ceva la mijloc poate se simte jenanta din cauza asta, sau chiar crede ca tu prin asta ai dorii sa aveti ceva mai serios precum penetrarea, sfatul meu e sa vorbestii cu ea neaparat sa vezi ce s-a intamplat poate are probleme nu stiu poate are indoielii in sentimentele tale, bafta...happy

| LolFraiere a răspuns:

Poate a patit ceva.Incearca sa vorbesti cu ea cu calm si incearca sa afli ce a patit big grin Nu poti sa stii ce are daca nu vorbescti cu ea.O fata are multe secrete si un baiat le poate afla daca vorbeste frumos cu ea nu asa direct "CE ai patit"sau cv de genu incearca sa o iei mai pe ocolite. Spune-i ca o iubesti ca vrei sa afli de ce e asa si daca ea nu vrea sa iti spuna nu insista las-o pana va fi pregatita sa iti spuna de ce reactioneaza asa :* Sper ca ti-am fost de ajutor