| horysk8 a întrebat:

am o problema cand dau sa dezarhivez ceva imi scrie C:\Users\Administrator\Desktop\New WinRAR ZIP archive. zip is not a valid Win32 application ce sa fac? daca stiti bagati adresa asta zahan_horatiu sau scrieti-mi aicia multumesc anticipat:*:* si cine stie are funda(scuze de categorie dar stiu ca asta este cea mai vazuta)

Răspuns Câştigător
| Andrei112011 a răspuns:

Iti trebuie programul WinRar pentru a deschide sau downoada niste programe/jocuri,eu il am, e foarte bun, cauta-l pe net si downloadeaza-l.

| horysk8 explică (pentru Andrei112011):

Multumesc mult ai o funda mare cat tine de la mine big grin

| Andrei112011 a răspuns (pentru horysk8):

Multumesc mult.