| GCos a întrebat:

Salut TPU
Am o problema, cand fac sex cu nexasta si trec eu deasupra, in 5 minute maxim ejaculez! Cand sta ea sus stau si cate 1h!
Iar al 2-lea numar nu pot sa-l duc, adica nu mai am erectie!
Acum 2-3 ani duceam si cate 5 numere.
Imi puteti da niste sfaturi.
Tin sa mentionez ca am 24 de ani!
Si ca mi se intampla la fel cu orice fata chiar daca e primul contact sexual!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Un inel pentru baieti te ajuta pentru nr. 2, daca mai exista chef.

Un prezervativ ajuta.

Pune-ti casti si invata o limba straina in timp ce faci sex. Sau, mai simplu, da drumul la TV.

Kegel pentru barbati ajuta.

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

Ar putea invata germana, bun sfat

https://www.youtube.com/watch?v=zZAWygYoN30

descarca si baga-l in mp3

| seth2016 a răspuns (pentru RAY):

Ja, Ja. laughing

| RAY a răspuns (pentru seth2016):

Eins,zwei,drei ein nummer andere nummer drei, vier, für

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica faci sex cu nevasta dar si cu alte fete? Nevasta-ta stie? Cand esti deasupra ejaculezi pentru ca sperma vine prin cadere in jos. Misto, nu? Invers trebuie sa urce la deal.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa participati la cateva sedinte cu problematica sexuala, efectuate cu un psihoterapeut sexolog specializat, pentru a va da cele mai indicate idei sau sfaturi in vederea unei posibile rezolvari in aceasta privinta. Succes!

| vocea a răspuns:

E clar ca te excita aceasta pozitie incearca sa iti distragi atentia in clipa aceea